LEDENLIJST CALL

BIJGEWERKT
Woensdag 11 Oktober, 2017

451 LEDEN

HOME
LEDENLIJST (PLAATS)

 

OTC LEDENLIJST GESORTEERD OP CALL

De volledige ledenlijst met alle informatie is niet openbaar beschikbaar.
Indien u specifieke informatie wens over een OTC lid neemt u dan CONTACT op met de ledenadministratie.

Verwijderd van de ledenlijst:

1. PA0WF = A.S.T. Kruijf
2. DD4MK, PC1MK, OE3DAA, PD0MK, PD0LKM = M. Koopsen

CALL NAAM PLAATS JARIG LFT YOTC
PA0A Albert Westenberg LUCASWOLDE 14-6(1949) 68 25
PA0AA René Rijst AMERSFOORT 5-3(1955) 62 17
PA0AAT Aad Prent HAARLEM 11-11(1943) 73 10
PA0ABU Arie Buurman SASSENHEIM 30-5(1933) 84 32
PA0ADG Gerard Van Bommel NIEUWEGEIN 14-9(1946) 70 8
PA0ADP Ad Pagter WIJCHEN 10-1(1937) 80 19
PA0AER Ger Metselaar BEDUM 12-8(1945) 72 22
PA0AKN Dan Wagt HELLEVOETSLUIS 15-7(1944) 73 11
PA0AM Cor Van Doeselaar WATERLANDKERKJE 20-9(1945) 71 9
PA0AMD Ton Mensink ENS 2-8(1937) 80 15
PA0AMJ Johan Bakker DONGEN 29-8(1935) 82 24
PA0AMR Paul Berends MAASLAND 27-9(1948) 68 2
PA0ANK Jan Mullers RIJNSBURG 2-1(1943) 74 25
PA0AOB Arthur Bauer DIEMEN 6-7(1942) 75 30
PA0ARE Arjan Rijnfrank ZEIST 20-4(1947) 70 10
PA0ARM Harm Speelman RIJNSBURG 26-8(1935) 82 1
PA0AST Antoon Steenbakkers GELDROP 26-4(1951) 66 2
PA0ATH Jan Have AMSTERDAM 28-10(1933) 83 17
PA0ATY Joop Feyter EDE 20-12(1934) 82 34
PA0AVS Anton Vroom DRIEBERGEN-R 12-11(1949) 67 3
PA0AXS Alexander Straaijer EINDHOVEN 26-9(1953) 63 10
PA0BDH Bob Haan BLEISWIJK 5-1(1942) 75 22
PA0BKI Bauke Kientz HENGELO 22-9(1927) 89 11
PA0BM Ger Boetselaers LEIDSCHENDAM 8-12(1935) 81 34
PA0BOA Arie Brussaard GAPINGE 29-3(1931) 86 40
PA0BRE Rob Bregman LAVAL PRADEL 16-5(1942) 75 4
PA0BW Hein Spoorenberg BOXTEL 9-7(1934) 83 15
PA0BWL Wil Laken OSS 10-12(1947) 69 19
PA0BWX Ben Wiefkers ENSCHEDE 11-1(1932) 85 23
PA0BX Martin Lether EELDE 8-7(1920) 97 13
PA0BYL Kees Bijleveld GLIMMEN 4-2(1923) 94 27
PA0CB Piet Groot ST JAC PAROCHIE 10-3(1923) 94 31
PA0CF Coen Meijs CASTRICUM 8-11(1931) 85 10
PA0CGJ Chris Godschalx LEENDE 25-10(1942) 74 19
PA0CHS Jan Rijnders LANGELO 14-1(1953) 64 15
PA0CKV Kees Van Veen TIEL 31-5(1943) 74 13
PA0CL Jacques Waisvisz LEIDEN 19-12(1918) 98 33
PA0CMU Carel Mulder BREDA 6-11(1952) 64 ASP
PA0CRB Cees Rodenburg CAPELLE A/D IJSSEL -()   9
PA0CVR Cees Vader HEERHUGOWAARD 19-3(1944) 73 4
PA0CWF Piet Veen VLISSINGEN 28-4(1942) 75 15
PA0CWR Cinus Woering DRIEBERGEN-R 13-11(1952) 64 6
PA0CWS Bob Hendriks LELYSTAD 22-11(1927) 89 23
PA0CX Hans Evers FREIBURG 24-1(1928) 89 41
PA0DER Kees Gozeling SASSENHEIM 21-1(1933) 84 32
PA0DIN Din Hoogma NIJMEGEN 3-4(1937) 80 34
PA0DJ Henk Hooning VOORTHUIZEN 22-12(1928) 88 34
PA0DLF Dolf Seinhorst LOCHEM 20-2(1947) 70 5
PA0DMM Jan Mulder OOSTERWOLDE 4-4(1952) 65 2
PA0DSD Henk Fidder HOOGEVEEN 25-1(1957) 60 19
PA0DUO Dick Udo OOIJ 29-6(1935) 82 22
PA0DVD Derk Van Dijken CULEMBORG 13-9(1951) 65 11
PA0DVV Dick Van Vulpen LELYSTAD 12-9(1946) 70 6
PA0EA Peter Dragt RIJEN 20-2(1933) 84 36
PA0EDO Edo Dooijes PURMEREND 20-1(1936) 81 8
PA0EDU Ed Nunes DE BILT 9-11(1924) 92 30
PA0EJH Egbert Jarings BRUNSSUM 11-6(1946) 71 1
PA0EJM Gidi Verheijen BUCHTEN 16-8(1944) 73 9
PA0ERP Hans Kleinbergen LELYSTAD 20-6(1942) 75 5
PA0ES Bernard Braamhaar GOOR 11-10(1925) 91 22
PA0F Frits Hofstede WIJK BIJ DUURSTEDE 14-7(1950) 67 13
PA0FA Jan Niehaus GIETEN 19-9(1931) 85 27
PA0FAN Anjo Van der Gragt ALKMAAR 27-8(1942) 75 4
PA0FAW Fedde Weidema ARNHEM 27-5(1944) 73 8
PA0FEN Nico Van Rossen DEVENTER 28-8(1941) 76 8
PA0FI Jacob Boom VELP 19-5(1928) 89 24
PA0FK Krijn Bakker PIERSHIL 24-8(1933) 84 10
PA0FRD Fred Ditmar EMMELOORD 16-2(1956) 61 18
PA0FVE Frans Van Empel LIESHOUT 13-4(1943) 74 25
PA0FW Hans Lijbers STERKSEL 5-7(1939) 78 25
PA0GEV Gerrit Verhoef NEWTOWN-NENAGH CO. TIPPERARY 21-1(1942) 75 4
PA0GJH Gerrit-jan Huijsman ZOETERMEER 20-7(1935) 82 26
PA0GJK Gerard Komen LOOSDRECHT 29-9(1928) 88 36
PA0GKW Theo Vermey SCHIJNDEL 8-3(1931) 86 24
PA0GPE Gilles Penning VLAARDINGEN 25-3(1947) 70 12
PA0GRI Gerard Van der Grinten BEST 16-1(1948) 69 4
PA0GTB Cor Struyk GEERTRUIDENBERG 30-8(1950) 67 1
PA0GVK Bert Kleef HUIZEN 29-1(1936) 81 17
PA0GWO Gerrit Wolbers NUENEN 25-11(1936) 80 24
PA0HDG Henk De Groot HENGELO 27-9(1930) 86 28
PA0HEL Helmich De Vries NIJVERDAL 2-4(1940) 77 15
PA0HFM Rene Hofman WORKUM 21-2(1944) 73 15
PA0HG Roel Bosman ALMERE-HOUT 28-10(1936) 80 24
PA0HIS Hans Van den Berg S HEERENBERG 6-9(1945) 71 10
PA0HNB Henk Nijwening VOERENDAAL 11-4(1943) 74 25
PA0HOP Hans Hopstaken LEUTH 8-8(1944) 73 2
PA0HPV Henk Vrolijk ROTTERDAM 14-1(1947) 70 15
PA0HRM Hans Mulder RHEDEN 5-9(1945) 71 14
PA0HRP Hans Peltzer GOUDSWAARD 24-6(1942) 75 25
PA0HRX Hans Reuderink DEVENTER 20-9(1929) 87 26
PA0HS Jill Schelling HILVERSUM 9-6(1918) 99 33
PA0HT Kees De Wit EEMNES 19-1(1929) 88 38
PA0HTT Henk Hilbink OMMEN 6-10(1942) 74 21
PA0HWB Hans Weijers BREDA 7-6(1948) 69 9
PA0HWL Hans Riethof RIJSWIJK 16-2(1939) 78 12
PA0HZO Hans Zwart OVERVEEN 22-2(1932) 85 13
PA0I Ben Damme HEERDE 22-1(1947) 70 7
PA0IA Bert Mebius PIJNACKER 26-11(1941) 75 16
PA0IB Steef Koenen GELDROP -()   33
PA0IDZ Bert Mulder HATTEM 25-10(1941) 75 8
PA0IJ Jan De Klerck SON 3-4(1931) 86 43
PA0INA Frans Oosthoek GOES 24-7(1944) 73 24
PA0IRM Henk Mulder GRONINGEN 3-4(1938) 79 25
PA0IZ Eric Tuijten UTRECHT 13-1(1922) 95 29
PA0J Jan Reijchler STEENBERGEN 25-4(1937) 80 26
PA0JAD Jan Dekker ALKMAAR 18-5(1950) 67 10
PA0JAL Jan Listing BREDA 1-1(1924) 93 41
PA0JAN Jan Neeleman DODEWAARD 14-6(1925) 92 23
PA0JAW Wim Jansen OOST-SOUBURG 19-12(1947) 69 9
PA0JAZ Johan Altena ZUTPHEN 21-4(1944) 73 1
PA0JBB Hans Van den Berg VOORHOUT 1-4(1948) 69 10
PA0JBL Jan Booy Liewes LIESHOUT 2-7(1938) 79 17
PA0JBV Hans Verdonk HEEMSTEDE 15-4(1936) 81 9
PA0JEB Wim Van de Broek VOORTHUIZEN 24-8(1937) 80 15
PA0JIL John Lekahena HUIZEN 5-6(1922) 95 32
PA0JLS Hans Van Hese LEIDERDORP 18-12(1946) 70 21
PA0JME Rien Eradus VALKENSWAARD 28-11(1952) 64 14
PA0JMG Jan Janssen DRACHTEN 21-9(1943) 73 9
PA0JMW Dick Van de Wetering STAPHORST 27-3(1940) 77 24
PA0JMY Jan Van der Meij DRONTEN 13-4(1954) 63 13
PA0JNH Jan Hoek WESTGRAFTDIJK 1-3(1944) 73 26
PA0JOP Joop Vaartjes ROERMOND 23-6(1941) 76 31
PA0JRW John Rosloot DELFT 4-5(1925) 92 32
PA0JVC Jaap Van Leijden AMSTELVEEN 7-6(1952) 65 11
PA0JWT Hans Thijsse RIJSWIJK 14-10(1947) 69 2
PA0JWU Jan-willem Udo RADIO KOOTWIJK 16-8(1939) 78 14
PA0JWV Jan Jan Verkuil BODEGRAVEN 23-12(1940) 76 ASP
PA0JWX Jan Wantia HAAKSBERGEN 18-5(1942) 75 16
PA0JY Ko Lagerberg VELSERBROEK 24-3(1933) 84 24
PA0KDF Koos Fockens RIETMOLEN 8-9(1946) 70 13
PA0KER Tony Kerstjens GELDROP 8-2(1932) 85 20
PA0KLS Klaas Robers VALKENSWAARD 17-9(1944) 72 23
PA0KM Geert Grooten OMMEN 21-11(1934) 82 10
PA0KMS Carel Slegers BERKEL ENSCHOT 20-6(1944) 73 16
PA0KN Jos Kleyn TILBURG 3-9(1922) 95 42
PA0KOP Hans Koppes DEN HAAG 22-10(1924) 92 29
PA0KWF Wim Van Kralingen RIJSWIJK 4-1(1930) 87 38
PA0L Pieter Linders VLISSINGEN 24-12(1941) 75 21
PA0LCE Louis Van Erck LAGE MIERDE 15-10(1933) 83 21
PA0LDB Wim Loerakker BREDA 12-5(1943) 74 13
PA0LDZ Wim Verbon RIJEN 26-12(1941) 75 20
PA0LEY Henk Van der Leij LELYSTAD 16-8(1936) 81 13
PA0LGJ Leo Van Rijt WILNIS 25-4(1951) 66 ASP
PA0LH Lieuwe Tijsma DRACHTEN 16-9(1931) 85 28
PA0LL Kees Wagenmakers ERMELO 16-3(1937) 80 26
PA0LMB Lammert Boon HARLINGEN 27-3(1935) 82 23
PA0LPE Bert Peters GELEEN -()   17
PA0LPH Loe Van de Hoeven ZUTPHEN 13-12(1942) 74 15
PA0LQ Harry Grimbergen OEGSTGEEST 17-1(1926) 91 46
PA0LUK Lukas Emmens HILVARENBEEK 3-11(1940) 76 12
PA0LWZ Louise Wiegmans NIJMEGEN 19-2(1925) 92 17
PA0LXL Leo Haas KRIMPEN AD YSSEL 5-10(1931) 85 16
PA0LY Seb Blommaart TERNEUZEN 25-2(1934) 83 25
PA0LYA Ed Blommaart BEST 23-11(1929) 87 21
PA0ME Wim De Vries ODIJK 10-2(1940) 77 19
PA0MER Fred Marks KOOTWIJKERBROEK 4-3(1949) 68 23
PA0MEU Henk Van de Meulen DORDRECHT 6-10(1936) 80 19
PA0MIR Nico Van de Bijl PURMEREND 7-1(1944) 73 13
PA0MJK Martin Köppen WIJCHEN 19-10(1935) 81 26
PA0MJV Marius Varekamp NAALDWIJK 22-5(1942) 75 8
PA0MJW Hans Muijser BLEISWIJK 24-9(1942) 74 10
PA0MLH Jan Hilgers LINNE 1-4(1943) 74 6
PA0MMR Bert Oortwijn ULFT 22-8(1934) 83 10
PA0MMV Michiel Van der Vlist DRIEBERGEN-R 2-7(1946) 71 6
PA0MNC Martin Minck HILLEGOM 6-3(1930) 87 24
PA0MRL Jaap Van Duffelen WASSENAAR 6-7(1949) 68 29
PA0MW Jan Burgemeester HILVERSUM 20-2(1929) 88 24
PA0NCR Nico Riet NIEUWKOOP 15-3(1943) 74 11
PA0NCV Nick Verbeek LEIDERDORP 9-3(1947) 70 7
PA0NNY Jonny Roth ZEEWOLDE 18-11(1930) 86 30
PA0NOS Han Boere DIVONNE LES BAINS 23-2(1933) 84 ASP
PA0NV Hans Hugenholtz NIJKERK 28-4(1932) 85 26
PA0OB Cees Belterman GOIRLE 1-11(1933) 83 17
PA0OLD Jaap Zondervan ST ANNA PAROCHIE 27-10(1945) 71 22
PA0ONH Niek Hilbers DEN HAAG 22-3(1953) 64 15
PA0ONO Onno Bakker ROTTERDAM 26-9(1942) 74 4
PA0OSS Jan Van de Heijden VELBERT 19-10(1940) 76 15
PA0OY Rudy Azimullah HAARLEM 7-11(1936) 80 13
PA0PAM Theo Mulder HARMELEN 1-6(1936) 81 33
PA0PCR Louis Meulstee OTTERSUM 30-9(1942) 74 10
PA0PDO Piet Van Dyken OSS 12-12(1940) 76 16
PA0PES Peter Essers RENKUM 24-3(1920) 97 26
PA0PFU Han De Looff HANSWEERT 24-9(1934) 82 12
PA0PFW Paul Zwart LANGERAK 19-12(1936) 80 25
PA0PGA Wim Penders GEULLE 3-7(1942) 75 3
PA0PJE Peter Eijlander AMSTERDAM 25-1(1950) 67 9
PA0PMD Peter Denters HAARLEM 21-8(1947) 70 2
PA0POS Piet Van de Post HAASTRECHT 22-5(1944) 73 15
PA0PQ Henk Van Stigt CASTRICUM 14-12(1928) 88 21
PA0PUY Charles Van Cattenburch DREMPT 2-1(1947) 70 12
PA0QAW Jacques Quaedackers BRUNSSUM 1-7(1945) 72 1
PA0QRB Harold Plooijer JULIANADORP 19-4(1953) 64 3
PA0QS Jan Van Roy BERGEN OP ZOOM 21-12(1924) 92 20
PA0QX Dolf Van der Paauw HAREN 2-7(1937) 80 30
PA0R Rienus Couperus EERSEL 22-12(1947) 69 15
PA0RBA Rienus Bakker SCHERPENZEEL 6-3(1951) 66 4
PA0RBM Maarten Bouman RIDDERKERK 6-10(1934) 82 13
PA0RHR Ruud Robert DEN HAAG 16-12(1934) 82 2
PA0RIC Ric Van Meerlant EMMELOORD 12-8(1932) 85 21
PA0RIK Henk Ridderikhoff WEESP 29-11(1930) 86 7
PA0RKS Henk Kroon ZWARTEWAAL 24-6(1935) 82 22
PA0RKT Gerard Van Brenkelen SEROOSKERKE 1-7(1942) 75 27
PA0RLM Peter Van Kats DRIEBERGEN 8-9(1948) 68 16
PA0RLS Ruud Schippers LISSE 23-6(1942) 75 39
PA0RON Jan Wijnen OOSTERHOUT 14-10(1927) 89 13
PA0RPA Rob Peeters BERGEN OP ZOOM 23-8(1947) 70 4
PA0RSM Eddy Krijger AMERSFOORT 2-8(1946) 71 6
PA0RTB Ton Buitenhuis ALMERE 22-11(1944) 72 16
PA0RTU Klaas Eier NUENEN 5-10(1934) 82 25
PA0RTW Bas Van Es ALPHEN AD RIJN 10-2(1936) 81 19
PA0RU Aad Helmus LISSE 30-5(1931) 86 39
PA0RUD Rob Hartman WASSENAAR 21-5(1919) 98 40
PA0RVN Richard Velthuijsen BIRDAARD 4-1(1940) 77 7
PA0RWD Rens Wijnands SPANKEREN 17-11(1956) 60 ASP
PA0RWE Rob Robert Willem Engberts ALPHEN AAN DEN RIJN 16-9(1948) 68 ASP
PA0RYL Rob Langenhuysen HUIS TER HEIDE 13-5(1947) 70 12
PA0SDZ Les Sisouw De Zilwa HASSELT 26-12(1931) 85 16
PA0SHY Sjoerd Ypma BEST 27-7(1948) 69 14
PA0SIP Sip Veenstra DRACHTEN 4-7(1941) 76 13
PA0SKF Sjoerd Faber HAASTRECHT 15-4(1941) 76 12
PA0SLW Simon Van As BARNEVELD 20-5(1947) 70 6
PA0SML Anton Van der Leun SLIEDRECHT 8-9(1948) 68 2
PA0SSB Jan Ottens TERHOLE 12-5(1941) 76 22
PA0STE Paul Sterk DEN DUNGEN 26-11(1947) 69 14
PA0SU Herbert Rutgers EINDHOVEN 11-6(1938) 79 21
PA0SVD Henk Van der Schoot MEPPEL 8-10(1938) 78 27
PA0TCA Otto Van de Bijl ZUID BEIJERLAND 25-8(1946) 71 14
PA0TCD Gert Smits BORNE 25-3(1940) 77 28
PA0TEN Herman Ten Grotenhuis EEFDE 27-2(1941) 76 14
PA0THL Theun Langenberg HEERENVEEN 1-1(1934) 83 3
PA0TLM Hans Van Rooij HELMOND 2-6(1944) 73 14
PA0TMU Theo Munnink MARKELO 6-6(1945) 72 ASP
PA0TMW Wim Zitman PURMEREND 11-8(1940) 77 1
PA0TNU Fred Boon TIENHOVEN 30-5(1949) 68 15
PA0TOR Rein Oosterling BRIELLE 19-11(1932) 84 10
PA0TR Piet Schenk DELFT 26-4(1935) 82 33
PA0TRT Rien Van Trotsenburg PRINSENBEEK 18-6(1952) 65 1
PA0TVT Tjeerd Van Tuinen SNEEK 29-1(1940) 77 13
PA0TW Wim Bosma HEEZE 31-12(1934) 82 25
PA0UBR Ubel Brandsma ZUIDHORN 29-7(1939) 78 13
PA0UGB Gerard Borchers EMMEN 14-9(1929) 87 39
PA0UNT Nico Visser DEN HELDER 23-6(1928) 89 28
PA0VBR Andries Van Bronkhorst NIJMEGEN 9-5(1950) 67 13
PA0VDV Joeke Van de Velde OLDEBERKOOP 1-10(1930) 86 34
PA0VEL Nico Harteveld ZOETERMEER 21-5(1928) 89 30
PA0VG Jan Van Geffen DEVENTER 12-9(1919) 97 43
PA0VHP Fred Hanswijk Pennink MAASSLUIS 4-7(1934) 83 13
PA0VLA Jo Van Laarschot ENSCHEDE 12-3(1941) 76 12
PA0VOK Geert Hoekstra DRACHTEN 6-11(1935) 81 26
PA0VRA Ed Van Raaij NIEUWEGEIN 17-4(1944) 73 10
PA0VRC Cees De Vries HEERENVEEN 27-6(1935) 82 26
PA0VRO Frans Van Venrooij SCHIMMERT 27-7(1943) 74 13
PA0VSS Jan Numan HEEMSKERK 20-4(1938) 79 34
PA0VVH Volker Hoorn MOOK 28-3(1943) 74 12
PA0VYL Cor Moerman BUDEL 23-3(1937) 80 30
PA0WAH Willyan Holtkamp EENRUM 8-3(1948) 69 5
PA0WBR Wim Van Bilsen MAARHEZE 11-3(1940) 77 19
PA0WBS Wil Brinkman POORTUGAAL 3-8(1946) 71 13
PA0WCH Will Hildering WAALRE 4-8(1943) 74 29
PA0WDW Wim Witt LEIDSCHENDAM 9-10(1934) 82 24
PA0WFB Fred Bender AMSTERDAM ZO 8-6(1951) 66 16
PA0WFO William Oorschot OOSTVOORNE 17-6(1942) 75 17
PA0WG Pieter Röell BUSSUM 26-5(1913) 104 51
PA0WGV Wim Geven GELDROP 7-9(1943) 73 12
PA0WKR Wim Kuiper DRONTEN 7-5(1943) 74 6
PA0WMR Willy Raijmann LITH 16-6(1941) 76 13
PA0WNN David Wanjon ARNHEM 20-3(1935) 82 18
PA0WRC Wim Roosmalen PLOUEZEC 15-6(1945) 72 14
PA0WWA Wim Waalboer ARNHEM 28-1(1938) 79 41
PA0XAB Aad Nijveld LOCHEM 4-6(1937) 80 14
PA0XAW Age De Jong ANNA PAULOWNA 30-10(1943) 73 6
PA0ZAV Jan Mooij AMSTERDAM 5-5(1946) 71 3
PA0ZWO Theo Van de Woude EMMELOORD 9-1(1934) 83 24
PA1A Henk Van der Honing LEENS 4-2(1964) 53 8
PA1ALG Pieter Van Toledo BRIELLE 1-7(1942) 75 16
PA1ANS Ans Westenberg Hoogduijn LUCASWOLDE 25-8(1946) 71 11
PA1AT Gerard Nieboer ASSEN 24-5(1960) 57 10
PA1BM Bert Minderman GEERTRUIDENBERG 11-11(1952) 64 9
PA1ES Ernst Schaap DEVENTER 27-5(1953) 64 2
PA1FJ Fred Jacobs GOUDA 9-5(1951) 66 17
PA1HR Hans Remeeus ZIEUWENT 10-9(1953) 63 5
PA1JPR Jean-Pierre Reijerse DRIEBERGEN 12-10(1960) 56 13
PA1KW Koert Wilmink UITHOORN 15-11(1965) 51 2
PA1LK Leon Kusters LOENEN AD VECHT 15-12(1936) 80 15
PA1NL Lammert Zwanenburg HOOGEVEEN 3-11(1950) 66 6
PA1Q Theo Du Pree RUCPHEN 19-2(1965) 52 1
PA1RF Frans Wittenaar ALMELO 3-3(1952) 65 7
PA1RJR Rudolf De Reus ROTTERDAM 22-2(1954) 63 1
PA1RVS Phons Bekking MOORDRECHT 10-4(1945) 72 3
PA1RW Dolf Wobben BORNE 24-4(1951) 66 7
PA1X Rob Van de Kamer NIEUWEGEIN 16-1(1964) 53 4
PA2AD Arie Docter PURMEREND 22-7(1942) 75 12
PA2AJT Gerrit Hulshof ASSEN 22-2(1944) 73 4
PA2AM Willem Van der Zwan ZOETERMEER 13-3(1957) 60 7
PA2BRT Lambert Berkepeis ZOETERMEER 16-2(1939) 78 5
PA2CHM Kees Murre MIDDELBURG 19-5(1947) 70 14
PA2CRS Chris Van  Wijk NUMANSDORP 28-4(1948) 69 2
PA2DTA Dick Van den Berg WARFHUIZEN 18-3(1947) 70 14
PA2DW Dick Harms LEIDEN 2-8(1956) 61 14
PA2EAR Joost Hilders HEEMSTEDE 12-9(1955) 61 10
PA2FK Frans De Keijzer TIEL 15-10(1948) 68 2
PA2GRU Dick Empelen HEEMSTEDE 6-11(1937) 79 12
PA2HAR Harry Zaaiman OOSTERBEEK 18-3(1928) 89 35
PA2JAJ Arno Van Asperen DE WILGEN 3-3(1946) 71 1
PA2JC Cor Van Lit LEIDEN 29-3(1935) 82 16
PA2LSB Jan Dufour DEVENTER 9-12(1955) 61 2
PA2PBT Peer Touber NAARDEN 4-2(1948) 69 11
PA2PCH Ad Wouterson TYNAARLO 17-1(1948) 69 2
PA2REH Eric Van der Velde OEGSTGEEST 8-5(1957) 60 7
PA2SAM Sam Scheltens SAPPERMEER 30-8(1930) 87 21
PA2WJZ Wim Zonneveld DEN HAAG 6-6(1954) 63 15
PA3ACC Henk Van Gessel AMSTERDAM 3-11(1940) 76 15
PA3ACJ Jos Disselhorst LEIDEN 26-2(1949) 68 16
PA3AGF Remy Denker ALMELO 20-11(1955) 61 15
PA3AIN Johan Schepers REUTUM 3-5(1950) 67 12
PA3AJD Jan Straaijer AALTEN 2-9(1925) 92 12
PA3AJI Wim Van Aard MADE 3-7(1952) 65 1
PA3AKF Karel Spaas VELSEN-ZUID 17-9(1946) 70 8
PA3ALG Wim Van Berkom AMSTELVEEN 27-4(1938) 79 13
PA3ANF Jos Van Gelder UTRECHT 26-10(1947) 69 1
PA3ANG Johan Van Dijk ZWOLLE 17-9(1958) 58 6
PA3AQL Paul De Keizer HOOGVLIET ROTTERDAM 4-9(1935) 82 4
PA3ATP Piet Den Hartigh ROCKANJE 7-3(1956) 61 16
PA3BAT Roel Moerman ALPHEN AAN DEN RIJN 18-12(1944) 72 1
PA3BIA Paul Jacobs HELMOND 5-2(1949) 68 3
PA3BJV Koos Sportel AMERSFOORT 19-2(1949) 68 3
PA3BME Jan Bosch DRIEBERGEN 22-2(1948) 69 13
PA3BOH Trevor Sanderson WASSENAAR 10-7(1943) 74 7
PA3BQS Henk Spekkink GROENLO 3-2(1958) 59 10
PA3BWK Wilko Hollemans ZEIST 18-9(1963) 53 10
PA3BYW Durk Brouwer MILDAM 4-12(1960) 56 3
PA3BYX Jan Cuperus OOSTERWOLDE 19-2(1946) 71 4
PA3CGF Dolf Maatman GOUDA 30-11(1945) 71 11
PA3CJP Jan Berkers BLARICUM 11-3(1949) 68 4
PA3CJS Jan De Jong VOORSCHOTEN 13-4(1920) 97 25
PA3CLQ Jan-pieter Oelp GEERTRUIDENBERG 28-4(1940) 77 12
PA3CLX Henk Zaaiman NIEUW-VENNEP 19-12(1929) 87 3
PA3CPM Henny Van Elst MAARSSEN 28-3(1945) 72 4
PA3DLB Peter Kempers OOSTVOORNE 20-6(1936) 81 6
PA3DOO Nico Van Gasteren IJSSELSTEIN 3-10(1944) 72 10
PA3DRO Jan Koster DOETINCHEM 19-8(1932) 85 11
PA3DSU Roelf Nienhuis ROTTERDAM 16-3(1924) 93 20
PA3DTF John Boom VALTHERMOND (DRENTHE) 23-9(1951) 65 1
PA3DTZ Cor Barbie LELYSTAD 17-1(1938) 79 14
PA3EBH Martin Rooke LELYSTAD 16-5(1927) 90 20
PA3ECK Bert Van der Vinden ZEIST 18-3(1935) 82 11
PA3ECT Hans Johannes Verkaik VOORTHUIZEN 16-6(1952) 65 ASP
PA3EGH Jan Van Ooijen WIJK BIJ DUURSTEDE 25-2(1946) 71 8
PA3EHP Guus Weitzel SOEST 4-12(1933) 83 16
PA3EKW Hilde Sportel Janssen AMERSFOORT 31-12(1944) 72 3
PA3EQN Peter Rouwen ZUTPHEN 12-6(1948) 69 1
PA3ERO Albert Den Boer HATTEMERBROEK 14-5(1945) 72 3
PA3EUE Jan Van de Riet EMMEN 22-12(1936) 80 14
PA3EUF Piet Polderman SPIJKENISSE 23-6(1935) 82 11
PA3EXT Johan Wes ENSCHEDE 31-12(1955) 61 8
PA3FGM Piet Anders GOUDA 1-2(1939) 78 9
PA3FNB Anne-marie Wieringa-Bennink HENGELO 4-5(1954) 63 3
PA3FOE Cor Drinkwaard SLIEDRECHT 21-7(1946) 71 2
PA3FSY Wouter De Vries ZEVENBERGEN 22-4(1960) 57 8
PA3FYA Frans Battem WIJNALDUM 27-10(1930) 86 16
PA3FYU Carel Braun SPIJKENISSE 15-2(1928) 89 24
PA3GAG Rien Van der Vorm WILLEMSTAD 8-3(1957) 60 2
PA3GBH Dick Van Egmond NIEUW VENNEP 21-8(1943) 74 8
PA3GBK Aeilko Wagen SOESTERBERG 29-4(1957) 60 8
PA3GJC Hans Koevoets EINDHOVEN 15-11(1931) 85 17
PA3GNZ Tjeerd Gosse Gaasbeek NIEUWEGEIN 7-1(1969) 48 4
PA3GOB Jan Steyn ZOETERWOUDE 17-5(1933) 84 16
PA3GRK Gerard Gerard Ravesteijn HOUTEN 22-9(1958) 58 ASP
PA3GYG Cees Jan Keessen SCHOORL 6-10(1942) 74 14
PA3GYZ Ton Oude Nijeweme LOSSER 31-7(1951) 66 ASP
PA3HDW Henk Kormelink NUNSPEET 24-5(1932) 85 7
PA3HGF Fred Plomp WAALRE 10-8(1933) 84 11
PA3HS David Valstar TEUGE 15-5(1942) 75 1
PA3JWC Jack Van de  Weerd COTHEN 7-7(1943) 74 1
PA3NL Frans De Reijdt ROTTERDAM 18-2(1947) 70 8
PA3Z Henk Van Dijk STEENBERGEN 4-6(1950) 67 2
PA4AW Arnold Wikkerink ENSCHEDE 15-7(1933) 84 7
PA5JW Jan Wilshaus UITGEEST 20-8(1955) 62 5
PA5O Albert Hugenholtz MAURIK 3-6(1937) 80 21
PA5Q Henk Paardekooper TILBURG 3-3(1940) 77 10
PA5TT Teun Den Ouden BURGH-HAAMSTEDE 12-1(1936) 81 8
PA7AW Arno Wildeboer KAMPEN 25-5(1949) 68 ASP
PA7BAS Bas Zijlstra ALMELO 30-5(1935) 82 4
PA7F Frank Dijk BILTHOVEN 17-3(1961) 56 11
PA7FB Fred Beij LEIDEN 15-6(1952) 65 9
PA7JK Jaap Kleywegt GOUDA 1-8(1948) 69 8
PA7O Jan Rozema KORTENHOEF 26-8(1952) 65 ASP
PA7RJ Jack Uittenbogaard ZOETERMEER 5-12(1950) 66 8
PA7TT Gerrie De Groot ASSEN 20-10(1949) 67 7
PA7ZEE Geert Paulides AMSTELVEEN 2-2(1946) 71 8
PA8A Peter Jelgersma BODEGRAVEN 3-6(1942) 75 19
PA8DWN Dick Kraayveld MAASSLUIS 13-10(1938) 78 12
PA9AM Bert Van Putten ROTTERDAM 31-7(1944) 73 2
PA9EVB Eric Van Bree ALMERE 2-9(1973) 44 1
PB0AHI Oetse Hielkema GRONINGEN 6-12(1941) 75 6
PB0AIA Kees Stravers GELDROP 19-7(1959) 58 8
PB0AIR Wim Drenten HENGELO 5-4(1945) 72 8
PB0AJQ Henk Van Geijtenbeek AMERONGEN 23-8(1948) 69 8
PB0AOK Bram Van den Berg BORNE 20-7(1948) 69 15
PB2BN Ben Emons AMSTELVEEN 12-11(1935) 81 10
PB2T Hans Blondeel Timmerman INGEN 19-4(1956) 61 12
PC2C Rene Jansen NIEUWEGEIN 9-6(1955) 62 3
PD0HVW Richard Arentz VOORTHUIZEN 3-5(1943) 74 3
PE0MVJ  Jan  Van  Male  EEFDE 10-4(1950) 67 1
PE0RFN Ron Nieuwenhuijzen *ONBEKEND* 19-2(1950) 67 11
PE0RIG Richard Oostmeijer GRONINGEN 7-4(1946) 71 3
PE0TPD Piet Verburg BLEISWIJK 22-10(1938) 78 2
PE1ADY Piet Hardenveld KAMPEN 3-12(1947) 69 ASP
PE1AIO Kees Olievier SELLINGEN 25-6(1943) 74 9
PE1AQB Arie Van Ooijen ASSEN 22-8(1933) 84 10
PE1ARD Arnold Helmantel MEEDEN 6-6(1941) 76 15
PE1BDV Giel Jansen KLUNDERT 5-2(1950) 67 4
PE1BOL Ad Van Dijk GOUDA 11-4(1961) 56 13
PE1BSB William Lagerberg ALSMEER 6-9(1957) 59 1
PE1BXL Paul Reuvers EINDHOVEN 31-7(1960) 57 10
PE1BYW Jan Spoelstra T ZAND 20-7(1949) 68 13
PE1CTY Jaap Van der Kolk OMMEN 28-4(1939) 78 10
PE1DGW Ad Valkenburg EINDHOVEN -()   4
PE1DJJ Arie Van Zeeburg DOORNSPIJK 24-9(1958) 58 12
PE1DKG Peter Schijf BREDA 3-7(1942) 75 13
PE1FGG Dirk Goos ENKHUIZEN 3-6(1949) 68 7
PE1FTV Ad Spaninks RIETHOVEN 30-12(1955) 61 9
PE1GCB Viktor Vries BUSSUM 7-6(1946) 71 9
PE1GQE Joop Schelen BREDA 17-11(1932) 84 5
PE1IIT Ida Olievier SELLINGEN 3-12(1947) 69 9
PE1IKN Ton Zevenhoven GOUDA 24-11(1958) 58 7
PE1JAS Anton Kroes AMSTELVEEN 16-6(1958) 59 11
PE1JLB Alexander Haccou PUTTEN 3-6(1958) 59 4
PE1KL Kees Leenders WASPIK 7-4(1959) 58 4
PE1MPI Evert Herwegh CLINGE 6-7(1963) 54 1
PE2ELS Jan Beijer AMSTERDAM 23-7(1943) 74 2
PE2WGV Arno Winckens HELMOND 28-6(1958) 59 1
PE8ROB Rob Uiterlinden BEMMEL 15-4(1942) 75 12
PF1F Ruud Hooijenga HEEMSKERK 3-11(1957) 59 21
PG1A Arie Hoogzand SOMMELSDIJK 30-4(1956) 61 5
PG2AA Ronald Visser AMSTERDAM 13-8(1958) 59 4
PG9W Wim Visch WARMOND 14-2(1950) 67 13
PA0AXE Gerhard Akse IJHORST 16-5(1938) 79 27
DC1PM Matthieu Braun MONSCHAU 30-10(1949) 67 1
DJ2NL Chris De Voogd van der Straten BAD BENTHEIM 25-2(1942) 75 1
DJ7PA Jaap Postma MOORMERLAND-WARSINGSFEHN 12-4(1931) 86 23
G4LQI Erwin David WHISTABLE (KENT) 4-3(1926) 91 32
K2LQ Will Willemse SARASOTA 8-11(1922) 94 31
KT1J Henk Ingwersen VERGENNES 18-11(1935) 81 15
OE3FVU Franz Van Velzen KIRCHSTETTEN 6-3(1955) 62 5
ON4PAL Jan Pallada OVERPELT 31-8(1949) 68 3
ON5HB Bas Geert-jan Heijermans HEPPEN 22-2(1966) 51 3
ON8PO Mathieu Driessen LANAKEN 10-3(1943) 74 10
VE3FGL John Pluister BROOKLIN (ONT) 9-2(1945) 72 30
VK2GWI Agnes Tobbe Klaasse Bos ONE MILE BEACH 8-7(1942) 75 13
VK2GWK Henk Tobbe ONE MILE BEACH 10-6(1943) 74 30

 

 

 

 

 

 

 

 


 

TERUG NAAR BEGIN