BIJGEWERKT
Maandag 24 Februari, 2020

468 LEDEN

HOME



 

OTC LEDENLIJST GESORTEERD OP CALL
De volledige ledenlijst met alle informatie is niet openbaar beschikbaar.
Indien u specifieke informatie wenst over een OTC lid neemt u dan CONTACT op met de ledenadministratie

ERELEDEN OTC
06-04-1975 Henk Jesse, PA0CII (SK 24-01-2001)
06-04-2008 Dick Rollema, PA0SE (SK 08-11-2016)
02-04-2017 Cor Moerman, PA0VYL

*De OTC respecteert de privacy van alle gebruikers van haar site en draagt er zorg voor dat de persoonlijke informatie die u ons verschaft vertrouwelijk en zorgvuldig wordt behandeld. Het alleen kenbaar maken van onderstaande gegevens is conform het AVG.

YOTC = aantal jaren lidmaatschap OTC
YHAM = aantal jaren geregistreerd radiozendamateur

CALL NAAM WOONPLAATS YOTC YHAM
PA0A Albert Westenberg Lucaswolde 27 52
PA0AA René van der Rijst Amersfoort 20 46
PA0AAS Karel Schaarman Rozendaal 1 55
PA0AAT Aad Prent Haarlem 12 53
PA0ABU Arie Buurman Sassenheim 34 61
PA0ADG Gerard van Bommel Nieuwegein 10 53
PA0ADP Ad de Pagter Wijchen 22 64
PA0AER Ger Metselaar Bedum 24 50
PA0AGF Remy Denker Almelo 17 43
PA0AGW Arno Wildeboer Kampen 3 44
PA0AKN Dan van der Wagt Hellevoetsluis 13 50
PA0ALG Pieter van Toledo Brielle 19 43
PA0AM Cor van Doeselaar Waterlandkerkje 11 47
PA0AMD Ton Mensink Ens 17 51
PA0AMR Paul Berends Maasland 4 50
PA0AOB Arthur Bauer Diemen 33 58
PA0ARE Arjan Rijnfrank Zeist 12 44
PA0ARM Harm Speelman Rijnsburg 4 45
PA0AST Antoon Steenbakkers Geldrop 4 50
PA0ATY Joop de Feyter Ede 36 61
PA0AVK Ardo van Kampen Mook 2 36
PA0AVS Anton Vroom Driebergen-r 6 49
PA0AXE Gerhard Akse Ijhorst 30 55
PA0AXS Alexander Straaijer Eindhoven 12 46
PA0BDH Bob de Haan Bleiswijk 24 57
PA0BM Ger Boetselaers Leidschendam 37 61
PA0BNC Frans de Reijdt Rotterdam 11 43
PA0BOA Arie Brussaard Gapinge 43 70
PA0BRE Rob Bregman Laval pradel 7 51
PA0BRO Peter Broesder Tynaarlo < 1Y 49
PA0BUR Gerard van Buuren Barneveld < 1Y 49
PA0BW Hein Spoorenberg Boxtel 18 65
PA0BWL Wil van der Laken Oss 22 47
PA0BWX Ben Wiefkers Enschede 25 64
PA0BYX Jan Cuperus Oosterwolde 7 40
PA0CF Coen Meijs Castricum 12 63
PA0CGJ Chris Godschalx Leende 21 45
PA0CHS Jan Rijnders Langelo 18 48
PA0CKV Kees van Veen Tiel 16 56
PA0CMU Carel Mulder Breda 3 46
PA0CRB Cees Rodenburg Capelle a/d ijssel 12 50
PA0CRS Chris van Wijk Numansdorp 4 43
PA0CVE Leo Rollfs of Roelofs Rijswijk 1 45
PA0CVR Cees Vader Heerhugowaard 7 50
PA0CWF Piet van Veen Vlissingen 17 56
PA0CWS Bob Hendriks Lelystad 25 52
PA0CX Hans Evers Freiburg 44 69
PA0CYS Pleun Groeneveld Capelle aan den ijssel 1 38
PA0DGR Pieter de Graaf Westdorp 2 51
PA0DIN Din Hoogma Nijmegen 37 62
PA0DJ Henk van der Hooning Voorthuizen 37 63
PA0DLF Dolf Seinhorst Lochem 7 45
PA0DMM Jan Mulder Oosterwolde 5 44
PA0DRO Jan Koster Doetinchem 14 42
PA0DSD Henk Fidder Hoogeveen 21 45
PA0DUO Dick Udo Ooij 24 53
PA0DVD Derk van Dijken Erica 14 45
PA0DVV Dick van Vulpen Lelystad 8 52
PA0EA Peter Dragt Rijen 39 63
PA0EDU Ed Nunes De bilt 32 60
PA0EJH Egbert Jarings Brunssum 3 48
PA0EJM Gidi Verheijen Buchten 11 46
PA0ES Bernard Braamhaar Goor 24 66
PA0F Frits Hofstede Wijk bij duurstede 15 45
PA0FA Jan Niehaus Gieten 29 69
PA0FAW Fedde Weidema Arnhem 10 44
PA0FEN Nico van Rossen Deventer 11 48
PA0FI Jacob Boom Velp 27 63
PA0FK Krijn Bakker Piershil 13 42
PA0FLE Werner Fleischmann Haarlem 1 60
PA0FNB Daan de Man T harde 21 0
PA0FRD Fred Ditmar Emmeloord 21 45
PA0FVE Frans van Empel Lieshout 27 57
PA0FVG Fried van Gool Zwolle < 1Y 47
PA0FW Hans Lijbers Sterksel 27 60
PA0GEH Jef Gehrels Ermelo 1 43
PA0GEV Gerrit Verhoef Sexbierum 6 58
PA0GHK Gerrit van 't Hul Kampen 1 56
PA0GJH Gerrit-Jan Huijsman Zoetermeer 28 57
PA0GPE Gilles Penning Vlaardingen 14 45
PA0GRI Gerard van der Grinten Best 6 49
PA0GRU Dick Empelen Heemstede 15 46
PA0GSM Gerard Kuijer Apeldoorn 2 54
PA0GTB Cor Struyk Geertruidenberg 3 45
PA0GVK Bert van Kleef Huizen 20 64
PA0GWO Gerrit Wolbers Nuenen 27 63
PA0HAC Alexander Haccou Putten 7 38
PA0HDG Henk de Groot Hengelo 30 54
PA0HEL Helmich de Vries Nijverdal 17 46
PA0HFM Rene Hofman Workum 17 50
PA0HG Roel Bosman Almere-hout 26 54
PA0HIS Hans van den Berg S heerenberg 12 49
PA0HNB Henk Nijwening Voerendaal 27 52
PA0HOP Hans Hopstaken Leuth 4 54
PA0HPV Henk Vrolijk Rotterdam 18 54
PA0HRM Hans Mulder Rheden 16 55
PA0HRP Hans Peltzer Goudswaard 27 58
PA0HRX Hans Reuderink Deventer 28 67
PA0HT Kees de Wit Eemnes 40 68
PA0HTT Henk Hilbink Ommen 23 48
PA0HWB Hans Weijers Breda 11 49
PA0HWL Hans Riethof Rijswijk 14 48
PA0HZO Hans Zwart Overveen 15 44
PA0I Ben van Damme Heerde 10 48
PA0IA Bert Mebius Pijnacker 18 55
PA0IDZ Bert Mulder Hattem 11 50
PA0IJ Jan de Klerck Son 46 70
PA0INA Frans Oosthoek Goes 27 54
PA0IRM Henk Mulder Groningen 28 54
PA0IZ Eric Tuijten Utrecht 32 70
PA0J Jan Reijchler Steenbergen 29 54
PA0JAD Jan Dekker Alkmaar 12 44
PA0JAN Jan Neeleman Dodewaard 25 57
PA0JAW Wim Jansen Oost-souburg 11 48
PA0JAZ Johan Altena Zutphen 4 50
PA0JBB Hans van den Berg Voorhout 12 47
PA0JBK Jan Bakker Leusden-Zuid < 1Y 52
PA0JBL Jan Booy Liewes Lieshout 20 62
PA0JBV Hans Verdonk Heemstede 11 57
PA0JEB Wim van den Broek Voorthuizen 17 61
PA0JLS Hans van Hese Leiderdorp 23 48
PA0JME Rien Eradus Valkenswaard 17 48
PA0JMG Jan Janssen Drachten 11 55
PA0JMW Dick van de Wetering Staphorst 26 54
PA0JMY Jan van der Meij Dronten 15 47
PA0JNH Jan Hoek Westgraftdijk 28 55
PA0JOP Joop Vaartjes Roermond 33 59
PA0JRW John Rosloot Delft 34 64
PA0JSY Jan Steen Heerhugowaard 2 40
PA0JVC Jaap van Leijden Amstelveen 13 50
PA0JWT Hans Thijsse Rijswijk 5 42
PA0JWU Jan-Willem Udo Radio Kootwijk 17 58
PA0JWV Jan Verkuil Bodegraven 2 58
PA0JWX Jan Wantia Haaksbergen 19 46
PA0JY Ko Lagerberg Velserbroek 26 64
PA0KDF Koos Fockens Rietmolen 16 53
PA0KER Tony Kerstjens Geldrop 22 48
PA0KLS Klaas Robers Valkenswaard 25 53
PA0KLT Ton Blokker Enkhuizen < 1Y 47
PA0KM Geert Grooten Ommen 13 55
PA0KMS Carel Slegers Berkel enschot 18 44
PA0KN Jos Kleyn Tilburg 44 72
PA0KOP Hans Koppes Den haag 31 70
PA0KWF Wim van Kralingen Rijswijk 41 65
PA0L Pieter Linders Vlissingen 24 58
PA0LCE Louis van Erck Lage mierde 23 61
PA0LDZ Wim Verbon Rijen 23 48
PA0LGJ Leo van Rijt Wilnis 3 48
PA0LH Lieuwe Tijsma Drachten 31 63
PA0LMB Lammert Boon Harlingen 25 50
PA0LPE Bert Peters Geleen 20 0
PA0LPH Loe van der Hoeven Zutphen 18 45
PA0LQ Harry Grimbergen Oegstgeest 49 73
PA0LUK Lukas Emmens Hilvarenbeek 14 56
PA0LWZ Louise Wiegmans Nijmegen 20 50
PA0LXL Leo Haas Krimpen ad yssel 19 61
PA0LY Seb Blommaart Terneuzen 28 56
PA0LYA Ed Blommaart Best 23 40
PA0ME Wim de Vries Odijk 21 60
PA0MER Fred Marks Kootwijkerbroek 25 51
PA0MEU Henk van der Meulen Voorhout 22 47
PA0MIR Nico van der Bijl Purmerend 16 52
PA0MJK Martin Köppen Wijchen 29 55
PA0MJV Marius Varekamp Naaldwijk 10 57
PA0MJW Hans Muijser Bleiswijk 12 44
PA0MMR Bert Oortwijn Ulft 13 48
PA0MMV Michiel van der Vlist Driebergen-r 9 56
PA0MNC Martin Minck Hillegom 26 65
PA0MRL Jaap van Duffelen Wassenaar 31 46
PA0MW Jan Burgemeester Hilversum 26 66
PA0NCR Nico Riet Nieuwkoop 14 56
PA0NCV Nick Verbeek Leiderdorp 9 47
PA0NDJ Nico de Jong Baarle-Nassau < 1Y 53
PA0NHC Nico Veth De meern 1 54
PA0NON Jan Rozema Kortenhoef 3 39
PA0NOS Han Broere Divonne les bains 3 47
PA0O Jaap van Oosten Zuidwolde < 1Y 48
PA0OB Cees Belterman Goirle 20 57
PA0OLD Jaap Zondervan St anna parochie 24 49
PA0ONH Niek Hilbers Den haag 17 45
PA0ONO Onno Bakker Rotterdam 6 56
PA0OY Rudy Azimullah Baarn 16 62
PA0PA Jaap Postma Moormerland-warsingsfehn 25 50
PA0PAM Theo Mulder Harmelen 36 63
PA0PBT Peer Touber Naarden 14 43
PA0PCH Peter Denters Haarlem 4 54
PA0PCR Louis Meulstee Ottersum 12 57
PA0PDO Piet van Dyken Oss 18 56
PA0PES Peter Essers Renkum 28 49
PA0PFU Han de Looff Hansweert 15 64
PA0PFW Paul Zwart Langerak 27 60
PA0PGA Wim Penders Geulle 5 52
PA0PJE Peter Eijlander Amsterdam 11 51
PA0POS Piet van der Post Haastrecht 18 45
PA0PQ Henk van Stigt Castricum 23 63
PA0PRA Pierre Gouweloos Rosmalen 2 45
PA0PRG Piet Rens Anna Paulowna < 1Y 46
PA0PUY Charles van Cattenburch Drempt 14 46
PA0Q Hans Remeeus Zieuwent 7 32
PA0QAW Jacques Quaedackers Brunssum 4 46
PA0QRB Harold Plooijer Julianadorp 6 45
PA0QRP Ronald Boom Wageningen 2 47
PA0QS Jan van Roy Bergen op zoom 22 72
PA0QX Dolf van der Paauw Haren 32 64
PA0R Rienus Couperus Eersel 17 51
PA0RBA Rienus Bakker Scherpenzeel 6 45
PA0RBK Roel Koekoek Emmen < 1Y 56
PA0RBM Maarten Bouman Ridderkerk 15 62
PA0RHR Ruud Robert Den haag 4 64
PA0RIG Richard Oostmeijer Groningen 5 45
PA0RIK Henk Ridderikhoff Weesp 10 0
PA0RKT Gerard van Brenkelen Serooskerke 30 59
PA0RLM Peter van Kats Driebergen 18 46
PA0RLS Ruud Schippers Lisse 42 58
PA0RON Jan van Wijnen Oosterhout 16 60
PA0RPA Rob Peeters Bergen op zoom 7 48
PA0RSM Eddy Krijger Amersfoort 9 52
PA0RTB Ton Buitenhuis Almere 18 45
PA0RTU Klaas Eier Nuenen 27 57
PA0RTW Bas van Es Alphen ad rijn 22 64
PA0RU Aad Helmus Lisse 42 66
PA0RUD Rob Haanen Wassenaar 42 69
PA0RVN Richard Velthuijsen Birdaard 9 59
PA0RWD Rens Wijnands Spankeren 2 44
PA0RWE Rob Engberts Alphen aan den rijn 2 44
PA0RYL Rob Langenhuysen Huis ter heide 14 54
PA0SDZ Les Sisouw de Zilwa Hasselt 18 54
PA0SHY Sjoerd Ypma Best 17 49
PA0SIP Sip Veenstra Drachten 15 48
PA0SLW Simon van As Barneveld 9 48
PA0SML Anton van der Leun Sliedrecht 4 54
PA0SSB Jan Ottens Terhole 24 59
PA0SU Herbert Rutgers Eindhoven 23 61
PA0SVD Henk van der Schoot Meppel 29 55
PA0TCA Otto van der Bijl Zuid beijerland 16 55
PA0TCD Gert Smits Borne 31 60
PA0TEN Herman ten Grotenhuis Eefde 17 43
PA0THL Theun Langenberg Heerenveen 6 52
PA0TLM Hans van Rooij Helmond 16 44
PA0TMU Theo Munnik Markelo 3 45
PA0TMW Wim Zitman Purmerend 4 48
PA0TNU Fred Boon Tienhoven 17 48
PA0TOR Rein Oosterling Brielle 13 39
PA0TPM Teun Langmuur Noordwijkerhout < 1Y 58
PA0TRT Rien van Trotsenburg Prinsenbeek 4 46
PA0TVT Tjeerd van Tuinen Sneek 16 60
PA0TW Wim Bosma Heeze 27 53
PA0U Gerard Nieboer Assen 12 37
PA0UBR Ubel Brandsma Zuidhorn 15 47
PA0UNT Nico Visser Den Helder 30 55
PA0VAM Wim van Aard Made 3 43
PA0VBR Andries van Bronkhorst Nijmegen 15 48
PA0VDV Joeke van der Velde Oldeberkoop 36 69
PA0VEL Nico Harteveld Zoetermeer 32 62
PA0VG Jan van Geffen Deventer 45 73
PA0VHP Fred van Hanswijk-Pennink Maassluis 15 50
PA0VLA Jo van Laarschot Enschede 15 47
PA0VOK Geert Hoekstra Drachten 28 59
PA0VRA Eddy van Raaij Nieuwegein 13 53
PA0VRO Frans van Venrooij Schimmert 15 49
PA0VSS Jan Numan Heemskerk 37 61
PA0VVH Volker van Hoorn Mook 14 53
PA0VYL Cor Moerman Budel 33 58
PA0WAH Willyan Holtkamp Eenrum 7 49
PA0WBR Wim van Bilsen Maarheze 21 61
PA0WBS Wil Brinkman Poortugaal 15 49
PA0WCH Will Hildering Waalre 31 56
PA0WDW Wim Witt Leidschendam 26 58
PA0WFB Fred Bender Amsterdam zo 18 47
PA0WG Pieter Roëll Bussum 53 89
PA0WGV Wim Geven Geldrop 14 41
PA0WKR Wim Kuiper Dronten 9 52
PA0WMR Willy Raijmann Lith 15 53
PA0WNN David Wanjon Arnhem 21 46
PA0WRC Wim van Roosmalen Plouezec 16 51
PA0WWA Wim Waalboer Arnhem 44 47
PA0XAB Aad Nijveld Lochem 16 51
PA0XAW Age de Jong Anna paulowna 9 48
PA0Y Lodewijk Stuyt Bennekom 1 38
PA0Z Bob Louwman Hoofddorp 2 41
PA0ZAV Jan Mooij Amsterdam 5 54
PA0ERP Hans Kleinbergen Lelystad 8 44
PA0ZWO Theo van der Woude Emmeloord 26 55
PA1A Henk van der Honing Leens 11 37
PA1ANS Ans Westenberg-Hoogduijn Lucaswolde 13 39
PA1BM Bert Minderman Geertruidenberg 11 42
PA1CW Theo Koning Velserbroek < 1Y 34
PA1ES Ernst Schaap Deventer 4 43
PA1FJ Fred Jacobs Gouda 19 43
PA1JPR Jean-Pierre Reijerse Driebergen 15 41
PA1KW Koert Wilmink Uithoorn 4 36
PA1LK Leon Kusters Loenen ad vecht 17 38
PA1NL Lammert Zwanenburg Hoogeveen 8 42
PA1Q Theo du Pree Rucphen 4 33
PA1REG Reginald Baalbergen Blokker < 1Y 25
PA1RF Frans Wittenaar Almelo 9 40
PA1RJR Rudolf de Reus Rotterdam 4 20
PA1RVG Rob van Geest Espel 2 39
PA1RVS Phons Bekking Moordrecht 5 43
PA1RW Dolf Wobben Borne 9 41
PA1UN Jan Budding Hooge zwaluwe 1 38
PA1X Rob van de Kamer Nieuwegein 7 37
PA2AD Arie Docter Purmerend 14 44
PA2AJT Gerrit Hulshof Assen 7 37
PA2AM Willem van der Zwan Zoetermeer 9 40
PA2AMY Ton van der Meij Assendelft 1 44
PA2BRT Lambert Berkepeis Zoetermeer 7 46
PA2CHM Kees Murre Middelburg 17 44
PA2DTA Dick van den Berg Warfhuizen 16 43
PA2DW Dick Harms Leiden 17 43
PA2EAR Joost Hilders Heemstede 12 43
PA2FK Frans de Keijzer Tiel 4 18
PA2JAJ Arno van Asperen De wilgen 4 39
PA2JR Joop Ringelink Oude pekela 1 44
PA2JW Joop Wurms Beek (l) 2 36
PA2LSB Jan Dufour Deventer 5 43
PA2PCH Ad Wouterson Tynaarlo 4 14
PA2REH Eric van der Velde Oegstgeest 10 44
PA2SAM Sam Scheltens Sappermeer 23 44
PA2TMS Tom Stiehl De cocksdorp 1 45
PA2WJZ Wim Zonneveld Den haag 17 43
PA3ACC Henk van Gessel Amsterdam 17 43
PA3ACJ Jos Disselhorst Leiden 18 47
PA3AIN Johan Schepers Reutum 15 43
PA3AJD Jan Straaijer Aalten 15 40
PA3AKF Karel Spaas Velsen-zuid 11 41
PA3ALG Wim van Berkom Amstelveen 15 42
PA3ANF Jos van Gelder Utrecht 4 40
PA3ANG Johan van Dijk Zwolle 8 42
PA3AQL Paul de Keizer Hoogvliet rotterdam 6 43
PA3ATP Piet den Hartigh Rockanje 19 43
PA3BAT Roel Moerman Alphen aan den rijn 3 41
PA3BIA Paul Jacobs Helmond 5 42
PA3BJV Koos Sportel Amersfoort 5 40
PA3BME Jan Bosch Driebergen 15 43
PA3BOH Trevor Sanderson Wassenaar 9 41
PA3BQS Henk Spekkink Groenlo 13 39
PA3BWK Wilko Hollemans Hollandsche Rading 12 39
PA3BXR Rob de Wit Alblasserdam < 1Y 39
PA3BYW Durk Brouwer Mildam 5 0
PA3CGF Dolf Maatman Gouda 14 39
PA3CJP Jan Berkers Blaricum 7 40
PA3CJS Jan de Jong Voorschoten 27 40
PA3CLX Henk Zaaiman Nieuw-vennep 5 39
PA3CNI Willem van Essen Apeldoorn 1 37
PA3CPM Henny van Elst Maarssen 6 11
PA3CW Dick Hissink WIJK BIJ DUURSTEDE < 1Y 42
PA3DFR Paul van Strien Zoetermeer 2 43
PA3DLB Peter Kempers Oostvoorne 8 37
PA3DOO Nico van Gasteren Ijsselstein 13 37
PA3DSU Roelf Nienhuis Rotterdam 22 44
PA3DTF John Boom Valthermond (drenthe) 3 35
PA3DTZ Cor Barbie Lelystad 16 40
PA3EBH Martin Rooke Lelystad 22 43
PA3ECT Hans Verkaik Putten 2 39
PA3EDR Hans Kollenbrander Epse 2 39
PA3EGH Jan van Ooijen Wijk bij duurstede 11 37
PA3EHP Guus Weitzel Soest 19 34
PA3EKW Hilde Sportel-Janssen Amersfoort 5 37
PA3EQN Peter Rouwen Zutphen 3 36
PA3ERO Albert den Boer Hattemerbroek 6 33
PA3ESY Jan Poortman Goor 1 34
PA3EUE Jan van de Riet Emmen 17 41
PA3EUF Piet Polderman Spijkenisse 14 41
PA3EWG Henry Boudewijns Eindhoven 2 35
PA3FNB Anne-Marie Wieringa-Bennink Hengelo 5 31
PA3FOE Cor Drinkwaard Sliedrecht 5 32
PA3FSY Wouter de Vries Zevenbergen 10 44
PA3FYA Frans Battem Wijnaldum 18 33
PA3FYU Carel Braun Spijkenisse    
PA3GAG Rien van der Vorm Willemstad 4 43
PA3GBH Dick van Egmond Nieuw vennep 10 36
PA3GBK Aeilko van der Wagen Soesterberg 10 37
PA3GJC Hans Koevoets Eindhoven 20 42
PA3GNZ Tjeerd-Gosse Gaasbeek Nieuwegein 7 32
PA3GOB Jan Steyn Zoeterwoude 18 42
PA3GRK Gerard Ravesteijn Houten 2 25
PA3GYG Cees Jan Keessen Schoorl 16 41
PA3GYZ Ton Oude-Nijeweme Losser 2 43
PA3HDW Henk Kormelink Nunspeet 9 21
PA3HGF Fred Plomp Waalre 13 24
PA3HS David Valstar Teuge 4 43
PA3JWC Jack van de Weerd Cothen 4 18
PA3KYH Willem Willemsen Werkendam 1 37
PA3Z Henk van Dijk Steenbergen 5 30
PA4AW Arnold Wikkerink Enschede 9 21
PA4P Hans van Poelje Paterswolde < 1Y 9
PA5JW Jan Wilshaus Uitgeest 7 40
PA5O Albert Hugenholtz Maurik 23 63
PA5Q Henk Paardekooper Tilburg 12 17
PA7DA Jacob van Duin Noordwijk 1 41
PA7F Frank van Dijk Bilthoven 14 39
PA7FB Fred Beij Leiden 11 40
PA7JK Jaap Kleywegt Gouda 10 39
PA7RJ Jack Uittenbogaard Zoetermeer 10 36
PA7TT Gerrie de Groot Assen 9 43
PA7ZEE Geert Paulides Amstelveen 11 21
PA8A Peter Jelgersma Bodegraven 22 57
PA8DWN Dick Kraayveld Maassluis 14 40
PA8KW Wilco van de Klok Zwolle < 1Y 24
PA9AM Bert van Putten Rotterdam 4 42
PA9EVB Eric van Bree Almere 3 29
PA9RZ Robert van der Zaal Sassenheim 1 42
PB0AHI Oetse Hielkema Groningen 8 48
PB0AIA Kees Stravers Geldrop 11 37
PB0AIR Wim Drenten Hengelo 11 37
PB0AJQ Henk van Geijtenbeek Borculo 10 38
PB0AOK Bram van den Berg Borne 17 42
PB2BN Ben Emons Amstelveen 13 23
PB2T Hans Blondeel-Timmerman Ingen 14 39
PC2C Rene Jansen Nieuwegein 6 32
PC7S Sake van der Schaaf Wageningen 1 43
PD0HF Herman Frank Kampen 1 40
PD0HVW Richard Arentz Voorthuizen 6 39
PD0JMH Jos Holtermann Zutphen < 1Y 11
PD0RLC Suzan Klein Zevenbergen 1 31
PD1ACD Kees Hof Ijmuiden < 1Y 39
PE0JCH Jaap Clements Garrelsweer 2 44
PE0MVJ Jan van Male eefde 3 44
PE0RFN Ron Nieuwenhuijzen *onbekend* 14 44
PE0TPD Piet Verburg Bleiswijk 4 44
PE1ADY Piet Hardenveld Kampen 2 43
PE1AIO Kees Olievier Sellingen 12 43
PE1AQB Arie van Ooijen Assen 12 43
PE1ARD Arnold Helmantel Meeden 18 43
PE1BDV Giel Jansen Klundert 6 44
PE1BOL Ad van Dijk Gouda 15 41
PE1BSB William Lagerberg Alsmeer 3 41
PE1BTF Jan de Jong Waalwijk 2 43
PE1BXL Paul Reuvers Eindhoven 13 42
PE1BYW Jan Spoelstra T zand 16 42
PE1CTY Jaap van der Kolk Ommen 12 33
PE1DGW Ad Valkenburg Eindhoven 7 42
PE1DJJ Arie van Zeeburg Doornspijk 15 40
PE1DKG Peter Schijf Breda 15 40
PE1FGG Dirk Goos Enkhuizen 9 41
PE1FTV Ad Spaninks Riethoven 11 39
PE1GCB Viktor de Vries Bussum 11 43
PE1GQE Joop Schelen Breda 8 38
PE1HHN Arie Zwamborn Schiedam 1 40
PE1IIT Ida Olievier Sellingen 12 37
PE1IKN Ton Zevenhoven Gouda 9 39
PE1JAS Anton Kroes Amstelveen 13 39
PE1KL Kees Leenders Waspik 7 40
PE1MPI Evert Herwegh Clinge 4 38
PE2ELS Jan Beijer Amsterdam 4 20
PE2WGV Arno Winckens Helmond 4 29
PE7URK Peter Bakker Urk < 1Y 0
PE8ROB Rob Uiterlinden Bemmel 14 43
PF0IS Loek Berndsen Moerdijk 2 11
PF1F Ruud Hooijenga Heemskerk 24 44
PG1A Arie Hoogzand Millingen aan de Rijn  8 40
PG2AA Ronald Visser Amsterdam 7 35
PG9W Wim Visch Warmond 16 43
PH9GRC Mark Roubos Apeldoorn < 1Y 28
VK2GWI Agnes Tobbe-Klaasse-Bos One mile beach 15 42
VK2GWK Henk Tobbe One mile beach 32 58
PA0QRS Piet Schipper Krimpen aan de Lek < 1Y 46
DC1PM Matthieu Braun Monschau 4 43
DJ2NL Chris de Voogd van der Straten Bad bentheim 3 12
DL9OSS Jan van der Heijden Velbert 17 44
G4LQI Erwin David Whistable (kent) 35 74
K2LQ Will Willemse Sarasota 33 82
KT1J Henk Ingwersen Vergennes 18 65
OE3FVU Franz van Velzen Kirchstetten 7 44
ON4PAL Jan Pallada Overpelt 5 42
ON8PO Mathieu Driessen Lanaken 12 49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

TERUG NAAR BEGIN